Google Adsense TBM Nasıl Yükseltilir ?

okutan

Pin 2 Pin
Yönetici
Admin
71
39
18
Katılım
19 Ara 2017
En çok ve en yaygın yapılan hata, TBM site açıldıktan sonra yükseltilmez. Site TBM'ye göre açılmalı, nasıl yani diyeceksiniz.

Öncelikle tek bir kategori üzerinden yürümeniz en sağlıklısı olacaktır, genel blog yada haber sitesi yerine ekonomi sitesi açmanız daha mantıklı ve geliri daha yüksek bir site olacaktır. TBM'nin yerlerde süründüğü Oyun sektörü yerine banka, ek iş, ekonomi ve finans siteleri açmayı deneyin. Oyun sitelerinin ziyaretçileri fazla olabilir fakat tık başına 0,02 ile 0,05 arasında bir para kazanırsınız. Ama ek iş sitesinde 0,15 ile 0,30 arasında para kazanırsınız. Böylelikle site açarken kazanmış olursunuz. Oyun sitesinde istediğiniz kadar reklam yerleşimine müdahale edin, yada 5, 6 tane reklam koyun kazancınız ve TBM oranlarınız artmayacaktır.

Bu sadece Oyun siteleri için de geçerli değildir, yemek ve resim içeriğine sahip siteler içinde geçerlidir. İlk önce şunu düşünmelisiniz, benim sitemde çıkan reklamlar rekabeti çok olan reklamlar çıkmalı, reklam verenlerin reklam bütçeleri çok olmalı demelisiniz.

Kendimden örnek vermem gerekirse sadece 1K hiti olan bir sitemden ayda 10 ile 15K arası para kazanıyorum, çünkü TBM oranlarım çok yüksek. Aşağıda örnek resmi inceleyebilirsiniz.

Screenshot.png
 
Üst