Pinterestte Banlanmamak İçin Neyapmalı

neyazalim

Yeni Üye
5
2
3
Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtim çoğu forumda ücretli eğitim seti site yedeği gibi şeyler satılmakta emin olun alan kişilerin çoğu adsenseden ücret almadan ya pinteresstte patlıyor yada google adsenseden patlıyor yani 1000 kişi kuruyorsa emin olun 2 yada 3 parasını kurtarabiliyor o yüzden tavsiye etmem almanızı..

Kendi Fikrim ve Analizlerim ister dikkate alın ister almayın

R10 gibi forumlarda yedek paketi kurulum gibi bir çok satış var ve satış yorumlarında genelde hep olumlu yorumlar süperrr yedekler sonra yeni satın aldım yedekleri siteme kurdum gibi... Ama bu yorumları yapan hiç bir arkadaş dönüş yapmamıştır işte şöyle kurdum şöyle oldu gibi bana göre satış yapanların arkadaşları yorum yapanlar insanları konuya çekmek için.. Bu benim düşüncem tabi..

Gelelim konumuza pinterestten ban yemeden nasıl uzun süre dayanabilirim.. Aslında çok basit kendim denedim 3 ay süre içerisinde 2 milyon gösterime ulaştım halende devam ediyorum belki ileride paylaşırım ama şimdi kesinlikle paylaşmıyacam sayfamı... Peki ban yemeden nasıl geldim

1: Kesinlikle Pinterest Automatic Pin Wordpress Plugin kullanmayın pinterest artık anlıyor bunu çünkü türkiyede degil dünyadaki herkes bu eklentiyi kullanıyor ve tak önce balı veriyor sonra banı veriyor:))

2: WordPress Automatic Plugin bu eklentiyi kullanın cünkü bu içerik çekiyor sitenize

3: Kesinlikle manuel ekleyin pinlerinizi tek tek ben günde 150 tane ekliyorum manuel ekliyorum yoruluyorum ama buna değiyor kazançlarım.. Kolay para yok arkadaşlar kolay para seçerseniz heppp ban yersiniz..

4: Kesinlikle Sitenize WordPress Automatic Plugin çektiginiz resimlerin altlarını doldurun google çeviri kullanın yada başka şeyler ama sadece resim olmasın birşeyler yazın saçmada olsa birşeyler olsun neden bunu diyorum bunu yapınki google adsense amcadan ban gelmesin...

5: Sabırlı olun günde 100 içerik ekleyin ayda 3000 yapar 1000 içerikenten sonra pinteressten kazanmaya başlarsınız emek harcayıpta o paralar gelince öyle tatlı oluyorki ohh be diyorsun ban korkusu yok google adsense amca korkusu yok...

Diyeceklerim bunlar arkadaşlar emeksiz iş olmaz olan işleride görüyoruz devamlı neden ban yedim hay böyle şansın gibi hep isyankar yorumlar o yüzden biraz emek harcayın inanın ileride o harcadıgınız emegin fazlasını alırsınız adsenseden iyi forumlar:)) Lütfen merak ettikleriniz varsa sorun bilgim dahilinde cevap vericem herkese

neyazalim

Yeni Üye
5
2
3
Hocam otomatik eklenti kurmadıysan zaten otomatik paylaşmas eklentii manu pin ise normal pinterestte girip pin ekleden pin ekleyip o şekilde yapıyoruz... Sagda üstte + iaşareti olan Create Pin yazan yerden ekliyoruz

johan

Yeni Üye
2
0
1
Hayırlı hafta sonları dilerim arkadaşlar .. sorum varda pinterest hakkında deneyimli arkdaşlara 1 sorum olucak makale oluşturucu yazılım vs. var mı ? manuel için