pintopin ile adsense toplama içerik yüzünden ban attı

batman

Yeni Üye
11
0
1
Katılım
23 Kas 2019
Konum
batman
Bu e-posta, yayıncı hesabınızın (Yayıncı Kodu: pub-777777777) AdSense program politikalarımıza uygun olmadığının saptandığını ve sonuç olarak devre dışı bırakıldığını bildirmek için gönderilmiştir. Bu nedenle, AdSense'e bağlı olarak çalışan ürünler (ör. AdMob ve YouTube) üzerinden reklam yayınlama ve para kazanma işlevleri devre dışı bırakılacaktır.

Tüm yayıncılarımızı program politikalarımıza uygun olup olmadıklarını tespit etmek için düzenli olarak inceliyoruz. Yakın zamanda hesabınızda yapılan bir incelemede uzmanlarımız, hesabınızın aşağıdaki politikalara uymadığını tespit etti:


Bulunan ihlaller:

Değerli envanter: Toplama içerik:
Program politikalarımızda belirtildiği üzere, Google reklamları kullanıcı için pek ya da hiç değeri olmayan ve/veya çok fazla reklam yayınlayan sayfalarda ya da uygulamalarda gösterilmeyebilir. Başka kaynaklarda bulunan içeriğin değer katmadan toplandığı veya yeniden yazıldığı sayfalar ya da uygulamalar bu kapsamdadır. Daha fazla bilgi edinmek amacıyla lütfen hiç değer katılmamış zayıf içerik için Google'ın Web Yöneticisi kalite yönergelerini inceleyin.

Daha fazla bilgi için şu kaynakları inceleyin:

bu hesabı kurtarmanın bir yolu varmı tercubesi olan arkadaşlar
 
Üst